مشاوره رایگان
 
کد تخفیف MEHR97

متفاوت آغاز کنید خدمات تخصصی زیبایی به همراه یک جلسه میکرودرم رایگان
همین حالا تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان داشته باشید

مراقبت بعد از کاشت مو

با سلام به همه کسانی که مشکل مو دارند ، ما در مورد موضوع امروز به شما اطلاعات خواهیم داد. در ابتدا تحقیقات زیادی انجام داده اید ، که آیا کاشت مو برای من مناسب است ، اگر این کار را انجام دهم نتایج خوبی کسب می کنم. بعد از آن تصمیم گرفتید به یک مرکز خوب کاشت مو مراجعه کنید. یکی از اولین مواردی که بعد از کاشت مو به ذهن شما خطور می کند ، مراقبت است. در اینجا ما به شما توصیه های مفصلی راجع به آنچه باید برای آن انجام دهید ارائه خواهیم داد. همانطور که مشخص است ، هر نوع و شکل مو کم و بیش به مراقبت نیاز دارد. اگر این کار انجام نشود ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید. آنچه بعد از این عمل انجام خواهد شد کمی متفاوت از حالت طبیعی است. با انجام این کار ، از هر جنبه ای بهره مند خواهید شد و ظاهر بهتری خواهید داشت. اگر این اطلاعات را نادیده بگیرید ، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. در اینجا کارهایی که باید بعد از  کاشت انجام دهید ، آورده شده است.

مراقبت بعد از کاشت مو

لیست نکات مربوط به نگهداری که باید بعد از کاشت مو انجام شود:

  1. چگونه موها را کوتاه کنیم و چه روش هایی را باید استفاده کرد:

کاشت مو را انجام داده اید و این روند بهبود یافته است ، اما در مورد روند بعدی یعنی مسیری را که باید دنبال کنید شما را راهنمایی می کنیم. مهم است که به طور مرتب موها را کوتاه کنید و شکستگی ها را برطرف کنید. موهای کاشت شده به همان شکل رشد می کنند و شکستگی ها به همان روش رخ می دهد. بنابراین ، یک کوتاهی درست مهم است. زیرا شکل دادن به زاویه رشد مو آسان تر خواهد بود. موهای کوتاه شده سالم تر و متراکم تر به نظر می رسند. ماسک مو رشته مو را تغذیه کرده و براق می کند.  پیوندها نیز تحت تأثیر مثبت قرار می گیرند و ظاهری زیباتر به دست می آورند. این برنامه ها پیشنهادی ساده اما مؤثر هستند.

  1. چگونگی شستن موها :

پس از کاشت مو ، حداقل 15 روز باید شستشوی متفاوتی انجام دهید. پس از این فرآیند ، بعد از قرارگیری فولیکول های مو ، می توانید به حالت معمول موهارو بشویید. متخصص روش شستشو را به شما نشان می دهد. هنگام شستشو هیچگونه مالش وجود نخواهد داشت. در فرآیند خشک کردن ، از سشوار استفاده نمی شود. حتی پس از بهبود موهای شما با شستشوی مناسب  از این مزیت بهره مند می شود. هنگام شستن در درجه اول از آب گرم استفاده نکنید ، آب ملایم یا سرد را ترجیح  دهید. در صورت امکان از دستگاه تصفیه آب استفاده کنید.

  1. مصرف منظم بیوتین :

بیوتین به ویتامین مو و ناخن معروف است. هنگامی که به طور مرتب استفاده می شود ، رشته های مو را ضخیم می کند و موهای کاشت شده را تقویت می کند. همچنین در کاشت مو نتایج بهتری را ارائه می دهد. همچنین با تغذیه رشته های مو نتایج خوبی را ارائه می دهد. در داروخانه ها به شکل کپسول فروخته می شود و محتوای آن طبیعی و بی خطر است.  این یکی از محصولات نادری است که تمام متخصصان بدون شک تأیید می کنند. این یک ایده بسیار خوب برای نگهداری و پشتیبانی است.

مراقبت بعد از کاشت مو

  1. انتخاب شامپوی مناسب:

شامپو یک محصول مویی است که به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد و عملکرد بسیار مهمی دارد. برای اینکه از هر زاویه ای موهای زیبایی داشته باشیم ، باید در این مرحله بایستیم و انتخاب صحیحی انجام دهیم. البته شما به تنهایی از شامپو استفاده نخواهید کرد بلکه حتماً باید از شامپو حاوی بیوتین نیز استفاده کنید.

  1. رشته های مو را از فرایندهای شیمیایی دور نگه دارید:

رشته های مو را از رنگ ،  سشوار و صاف کردن که مو را بیش از حد خسته می کنند دور نگه دارید. موهای کاشت شده نیز مانند موهای معمولی تحت تأثیر این مواد شیمیایی قرار می گیرند ، بنابراین توصیه می کنیم از این فرآیندها خودداری کنید. کاربردهای شیمیایی با  آسیب رساندن به رشته های مو باعث شکستگی ، از بین رفتن درخشندگی و ریزش می شوند. اجتناب از آنها نیز فایده ای برای موها دارد.

  1. اهمیت دادن به تغذیه:

موهایی که از ناحیه اهدا کننده گرفته می شوند و به مناطق بالا و جلو منتقل می شوند نیاز به تغذیه بسیار بیشتری دارند. اگر بخشی از موهای کاشت شده رشد نکند ، نشان دهنده این است که تغذیه مناسبی ارائه نمی شود. داشتن یک رژیم متعادل و منظم برای این امر ضروری است. پس از آن ، تغذیه به طور مرتب نیاز رشته موها را برآورده می کند و جلوه ای حجیم تر و  پرتر به موها می دهد.

  1. چه نوع دارویی باید برای مراقبت استفاده شود:

بسیاری از متخصصان داروهای مکمل را هم برای مراقبت و هم برای پرپشتی موها توصیه می کنند. این داروها ماینوکسیدیل و روگین می باشد. این دو دارو توسط متخصصان پس از کاشت مو بیشتر توصیه  می شود. زیرا رشته های مو را تحریک و ضخیم می کند. علاوه بر این ، این دو دارو ریزش مو را متوقف می کنند. همچنین به دلیل فواید آن توصیه می شود.

Source: www.sacekiminiz.com

Leave a comment

You are commenting as guest.