مشاوره رایگان
 
تزریق فیلر بینی

جراحی های زیبایی بینی در طی سال های گذشته به شدت مورد استقبال افراد قرار گرفته است. زنان و مردان به دلایل متفاوتی از قبیل بهبود ظاهر بینی و یا نقایص دیگر در بینی خود به جراحی بینی روی آورده اند. احتمالا برای شما این سوال پیش آمده است که تزریق فیلر بینی چیست؟ جراحی بینی مانند هر جراحی دیگری روشی تهاجمی به شمار آمده و از این رو عده ای زیادی حتی با وجود مشکلات جدی در ظاهر بینی خود از انجام این عمل جراحی اجتناب می کنند.

 تزریق فیلر بینی در پاسخ به نیاز این افراد به میان آمده است. افرادی که نقص چندانی در بینی خود نداشته و آمادگی انجام عمل جراحی را ندارند می تواننند از این روش استفاده کنند. جراحی بینی همواره یه تجربه دردناک بین افراد متفاوت معروف بوده است. عموما افراد برای انجام عمل جراحی بینی یک شب در بیمارستان بستری می شوند. از این گذشته دوره بهبودی پس از عمل جراحی بسیار طولانی خواهد بود. فرد در دوران بهبودی از انجام بسیاری از کار ها محروم می شوند.

 فیلر بینی

از این رو افراد زیادی از روش های غیر جراحی نظیر تزریق فیلر بینی استقبال کرده اند. این روش به هیچ وجه تهاجمی نمی باشد. در این روش نقایص بینی با استفاده از تزریق فیلر های پوستی انجام می شود.

 تزریق فیلر بینی چگونه روشی است؟

این روش به هیچ وجه نیازی به جراحی بیمار نداشته و ا زاین محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. تزریق فیلر بینی برای تمامی افراد از گروه های سنی متفاوت مناسب می باشد. این روش برای افرادی که به هر دلیلی مایل به انجام جراحی بینی نیستند، بسیار مناسب می باشد.

 یکی از مزایای چشمگیر این روش، بهبودی سریع بیمار است. فرد روز بعد از تزریق فیلر بینی می تواند به روند زندگی عادی خود بازگردد. دیگر نیازی به بستری شدن دربیمارستان وجود نخواهد داشت. بستری شدن در بیمارستان برای بسیاری از افراد عذاب آور و غیر قابل تحمل است. تزریق فیلر بینی در کمترین زمان ممکن و در قالب یک عمل سرپایی، نتیجه دلخواه را برای فرد به ارمغان می آورد.

تزریق فیلر بینی چه نقایصی را برطرف می کند؟

در صورتی که از ظاهر بینی خود رضایت نداشته و به دنبال راهی برای رفع نقایص بینی خود هستید، بهتر است گزینه تزریق فیلر بینی را در نظر بگیرید. این روش برای پر کردن انحنای روی بینی بسیار مناسب می باشد. بدین صورت شیب صاف و بسیار متقارنی بری بینی فرد به وجود می آید. تزریق فیلر بینی قسمت های فرو رفته بینی که در پی صانحه ای در بینی فرد به وجود آمده است را نیز پر کرده و ظاهری زیبا به بینی فرد می بخشد. شما با استفاده از این روش می توانید تغییرات دلخواه را در نوک بینی خود نیز اعمال کرده و از نتایج لذت ببرید.

 مدت زمان بهبودی پس از تزریق فیلر بینی

یکی از دلایل محبوبیت این روش درمانی ببهودی زود هنگام پس از تزریق فیلر بینی است. فرد در  این روش هیچگونه دردی را تجربه نخواهد کرد. پس از تزریق فیلر بینی، فرد در ناحیه بینی شاهد مقداری تورم و قرمزی خواهد بود، که بسیار طبیعی بوده و پس از چند ساعت به کلی برطرف می شود. پس از چند ساعت تمام آثار قرمزی و التهاب بینی از بین رفته و شما می توانید از ظاهر جدید خود لذت برده و به زندگی عادی خود باز گردید.

آیا تزریق فیلر بینی روش امنی است؟

فیلر های مورد استفاده در تزریق فیلر بینی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به تایید مراکز پزشکی سراسر دنیا رسیده اند. این فیل را پس از انجام آزمایشات گوناگون با سربلندی از آزمایشگاه ها خارج شدند تا تجربه تغییر شکل بینی را برای تمام افراد متحول کنند.

آیا تزریق فیلر بینی روش دردناکی است؟

تزریق فیلر بینی بسیار کمتر از آنچه که تصور می کنید دردناک خواهد بود. در واقع این روش درمانی به عنوان روشی بدون درد شناخته می شود. شما پس از انجام تزریق فیلر بینی مقداری تورم و قرمز را روی بینی خود تجربه خواهدی کرد. اما این اثر تنها چند ساعت ماندگار خواهند بود و پس از این مدت دیگر اثری از قرمزی و تورم نیز نخواهد بود.

 فیلر بینی2

برای تزریق فیلر بینی به کجا مراجعه کنیم؟

اگر تصمیم خود را برای انجام این روش گرفته اید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب پزشکی که تزریق فیلر بینی را برای شما انجام خواهد داد بسیار اهمیت دارد. پزشک مورد نظر باید بسیار با تجربه و حاذق باشد و بتواند تزریق فیلر بینی را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند.

بینی یکی از مهمترین اجزای چهره به شمار می رود. ظاهر بینی می تواند روی تمام اجزای صورت تاثیر بگذارد. در نتیجه می توان گفت که هر گونه تغییری در این ناحیه می تواند تمام تناسبات چهره شما را تغییر دهد. از این رو شما باید بهترین پزشک را برای تزریق فیلر بینی خود در نظر بگیرید.

پزشک مورد نظر باید تجربه کافی در این زمینه را دارا بوده و از دانش کافی برای انجام این روش نیز برخوردار باشد  شما باید با کسب اطلاعات از منابع موثق پزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس برای تزریق فیلر بینی وارد عمل شوید.

 شما با مراجعه به یک پزشک زیبایی با تجربه و آگاه می توانید ظاهر مورد نظر خود را به دست آورده و در کمترین زمان ممکن بهترین نتایج را به دست آورید. پزشک مورد نظر باید نگرانی های شما را درک کرده و تمام تلاش خود را برای اصلاح بینی شما به مار ببندد.

با وجود اینکه تزریق فیلر بینی روشی غیر تهاجمی بوده و بدون استفاد از تیغ جراحی به انجام می رسد اما پزشک مورد نظر باید از دانش کافی در رابطه با فیلر های بینی برخوردار باشد. مقدار تزریق و انتخاب محل تزریق نیاز به آگاهی و تجربه پزشک دارد.

نتایج حاصل از تزریق فیلر بینی برای مدت 12 تا 18 ماه قابل مشاهده بوده و پس از این مدت نیز پزشک با انجام تزریق مجدد، ظاهر بینی شما را حفظ خواهد کرد.

شکل بینی تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر فرد می گذارد. بینی در مرکز چهره قرار گرفته است، ازین رو کوچکترین نقص در ظاهر این عضو می تواند تمام چهره فرد را متحول ساخته و مانع خودنمایی زیبایی دیگر اندام های چهره فرد شود.  از همین رو عمل های جراحی بینی  به عنوان راهی برای ترمیمم این نقایص مورد استقبال قرار گرفتند. اما بسیاری از افراد علاقه ای به اجاتم عمل های جراحی نداشته و یا زمان کافی برای مراقب ها پس از جراحی را در اختیار ندارد و تزریق فیلر بینی به عنوان روشی جایگزین و غیر تهاجمی برای عمل های جراحی پا به عرصه گذاشته و نگرانی های بسیاری از افراد را به کلی برطرف کرده است.

 تزریق فیلر بینی در قالب یک عمل سرپایی کوتاه مدت ظاهر می رود نظر بیمار را به وجود آورده و مهم از اینکه بی ما نیازی به اقامت در بیمارستان نخواهد داشت. فرد می تواند از روز بعد، به زندگی عادی خود بازگشته و بدون هیچ دردی از ظاهر جدید خود لذت ببرد. این روش درمانی هیچگونه دردی برای بیمار به وجود نمی آورد. فرد در طول چند ساعت اولیه پس از تزریق فیلر بینی شاهد تورم و قرمزی دوربینی بوده و پس از این مدت دیگر اثری از توم و قرمزی وجود نخواهد داشت.

 Source: www.novaclinic.co.uk

Leave a comment

You are commenting as guest.