مشاوره رایگان
 
لیفت با نخ دوسوزنه

لیفت با نخ دو سوزنه

افتادگی و شل شدن پوست، در نتیجه پیدایش چین و چروک روی پوست صورت از دغدغه های زنان به شمار می روند. لیفت صورت با نخ دو سوزنه یکی از شایع ترین روش ها می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

Dollarphotoclub 68761412

لیفت صورت با نخ دو سوزنه یک عمل کم تهاجمی است که با انجام این عمل میزان عوارض احتمالی ناشی از عمل به حداقل رسیده و بیماران درد و ناراحتی بسیار کمی را در عمل تحمل می کنند.

معمولا این عمل با بی حسی موضعی انجام می گیرد که قبل از انجام عمل، پزشک محل قرار گیری نخ ها را بررسی کرده و روی پوست علامت می زند. سپس بعد از تزریق داروی بی حسی در مکان های مورد نظر، محل ورود و خروج نخ ها انجام می شود. پس از قرار گیری نخ ها در جای مناسب، انتهای آن ها بریده شده و زیر پوست بصورت کلی مخفی می شود.

t8

مزایای استفاده از نخ دو سوزنه چیست؟

مزایای انجام عمل لیفت صورت با نخ دو سوزنه این است که در سمت دیگر نخ، پوست کاملا بالا کشیده می شود و می توان گفت تاثیر عمل دو برابر خواهد شد.

زیرا استفاده از نخ دو سوزنه یا دو طرفه از دو طرف، پوست صورت را می کشد.

Skin Tightening 300x300

نتیجه عمل چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتیجه عمل بلافاصله قابل مشاهده است، اما نتیجه مطلوب عمل پس از چند روز کاملا قابل ملاحظه است.

آیا انجام لیفت با نخ دوسوزنه عارضه دارد؟

وجود قرمزی، کبودی، تورم، عفونت و التهاب جزئی در ناحیه مورد نظر بسیار طبیعی است. معمولا پس از انجام عمل کبودی جزئی در مکان تزریق ایجاد خواهد شد که جای نگرانی وجود ندارد. این روش حداقل آسیب را به بافت های صورت می رساند، چرا که یک روش کم تهاجمی بوده و لذا آسیب دیدن رگ ها و اعصاب صورت بسیار کم خواهد بود. همچنین این روش یک روش سالم و بی خطر بوده، و معمولا نیاز به اقدامات ویژه ای ندارد.

توصیه:

توصیه می شود، داروهای رقیق کننده خون را یک هفته قبل از انجام عمل قطع نمایید. نتایج این عمل پس از گذشت چند روز با خوابیدن تورم، کاملا قابل ملاحظه خواهد بود. پس از انجام عمل جای هیچ گونه زخمی روی صورت باقی نخواهد ماند. همچنین نخ هایی که در این عمل استفاده می شوند، قابل جذب بوده و نیازی به کشیدن بخیه وجود ندارد. در کل دوران نقاهت این عمل بسیار کوتاه بوده و بیمار می تواند در روز دوم عمل فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد.

Leave a comment

You are commenting as guest.