مشاوره رایگان
 
هزینه مزوتراپی مو

در سال های اخیر هر روز ادعاهای جدیدی برای درمان مشکل ریزش مو، شناخته شده است. با این حال، بدون توجه به ادعاهای مطرح شده، هیچ روش درمان دیگری وجود ندارد که نتیجه قابل ملاحظه ای مانند مزوتراپی مو داشته باشد.

چیزهایی که درباره ی مزوتراپی مو باید بدانید:

در سال های اخیر، به ویژه برای مسئله ریزش مو هر روز با یک محصول جدید روبه رو  می شویم. با این حال، یک روش کاربردی وجود دارد که می تواند این و دیگر مشکلات را از بین ببرد. مزوتراپی مو ... این روش برای سلامتی مو ضروری است. ، کارآمدترین کاربرد برای فولیکول های مو یعنی مزوتراپی ، به فولیکول های مو اجازه می دهد تا سالم تر و طولانی تر زندگی کنند. مزوتراپی با افزایش گردش خون، تسریع تحریک تکثیر و رشد ریشه مو، در برابر ریزش مو مقاومت ایجاد می کند، برای محافظت و سفت کردن مو انجام می شود و از لحاظ ظاهری نیز مو را به حالت طبیعی بازمی گرداند.

مزوتراپی مو، مخلوط آماده شده مخصوص برای مشکل ریزش مو، با کمک یک سوزن مخصوص  به زیر پوست تزریق می شود. با این تزریق،  به نوک مویرگ هایی که در قسمت وسط پوست قرار می گیرند، رسیده اولین گام در بازیابی مو انجام می شود.  مخلوط تزریق حاوی پروتئین، مواد معدنی، ویتامین ها، مکمل های گردش خون است. این درمان  بین 5 تا 10 جلسه بسته به آسیب و ریزش موی فرد صورت می گیرد. باز هم بسته به مو،  در فواصل 10-7 روزه اولین اثر روی مو پس از جلسه سوم دیده می شود. ثابت شده است که این درمان سریع تر از دارو یا کرم طبیعی  می باشد. سوزن های ویژه ای که در مزوتراپی مو استفاده می شوند از آنجا که  سوزن معمولی نیستند آسیب نمی رسانند. پس از عمل، روی سر فرد برای آرام شدن از پد یخ استفاده می شود.

 

hgy1

 

مزوتراپی مو در چه مواردی انجام می شود:

 • ریزش موی ناشی از استرس
 • ریزش موی فصلی
 • ریزش موی ناشی از سوخت و ساز بدن
 • Alopecia Areata,
 • همچنین برای ریزش موی ناگهانی پس از بارداری بسیار موثر است
 • برای سایر علل ریزش مو نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مزوتراپی مو چه کاری انجام می دهد:

 • داروهای مورد استفاده به صورت موضعی و در دوزهای کوچک تجویز می شود. نتایج مزوتراپی مو بسیار سریع و یک روش درمان موثر است.
 • همانطور که در جهت رفع نقایص مورد نیاز برای رشد مو استفاده می شود، موهای پرپشت، پرحجم و براق را فراهم می کند.
 • برای افراد جوانی که دارای مشکلات ریزش مو هستند نیز انجام می شود. مزوتراپی مو برای افرادی که مشکلات ریزش مو دارند، افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند توصیه می شود. با  مزوتراپی، فولیکول های ضعیف مو ، تجدید، احیا و تقویت می شوند.
 • در موارد ریزش موی هورمونی و ژنتیکی، این روش می تواند به عنوان درمان حمایتی مورد استفاده قرار گیرد. مخلوطی که در روش مزوتراپی استفاده می شود می تواند با توجه به نیازهای فرد طراحی شود.
 • سازه هایی که در مزوتراپی از دست رفته اند در دوزهای کوچک و به طور مستقیم به ریشه مو منتقل می شوند. عوارض جانبی تقریبا ناچیز است. اگر هم باشد گذرا است. عوارض جانبی طولانی مدت وجود ندارد.

مزوتراپی مو چگونه انجام می شود؟

 مزوتراپی مو، ترکیبی از مواد تشکیل دهنده فعال برای تغذیه مو است که به زیر پوست تزریق می شود. تزریق با سوزن های بسیار نازک و کوچک انجام می شود. اسپری بیهوشی می تواند بسته به خواسته بیمار مورد استفاده قرار گیرد. این مخلوط حاوی ویتامین ها، مواد افزایش دهنده گردش خون، اسید آمینه و بلوک های ساختمانی است که از مو پشتیبانی می کنند. دلیل اینکه مؤثرتر از سایر روش ها است این است که تمام این مواد به صورت مستقیم  زیر پوست کار می کنند.  بین 10- 3 جلسه انجام می شود و هر جلسه تقریبا 25-20 دقیقه طول می کشد. این کار با نرم کردن پوست سر، خونریزی پوست و دفع مواد زائد خونریزی و تزریق دارو به پایان می رسد. پس از اولین کاربرد، اثر پس از حدود 1 ماه شروع به ظاهر می کند. برای ماندگاری مزوتراپی مو توصیه می شود در طی 3 ماه حداقل یک بار در ماه انجام شود. در سال های بعد، مزوتراپی مو با توجه به نیازهای شما ادامه می یابد. با استفاده از مزوتراپی مو، موهای موجود براق تر می شود،  ریشه مو در زیر پوست به سطح می رسد،، موهای موجود در برابر ریزش محافظت می شود. این امر به ویژه در برابر مواجهه ناگهانی ریزش مو در طول گذر از فصل ها موثر است.

مزایای مزوتراپی مو:

 • طول عمر موها را افزایش می دهد.
 • برای جلوگیری از شوره سر بر روی مو کمک می کند
 • سبب نرمی و پرپشت شدن موها می شود
 • رنگ مو را برای مدت زمان طولانی حفظ می کند و سفیدی مو را به تاخیر می اندازد
 • از آنجا که فولیکول های مو تحریک می شوند، موهای جدید از پوست سر به صورتی که قابل مشاهده هستند ظاهر می شوند
 • تار موها ضخیم تر می شوند
 • ریزش مو به طور قابل توجهی کاهش می یابد

 

Moghayese Koshte Moo va Mesotraphy

 

مزوتراپی مو چند جلسه انجام می شود؟

با توجه به نیازهای افراد 4 یا 10 جلسه انجام می شود. این تعداد با توجه به سطح آسیب در رشته های مو و پوست سر و میزان ریزش مو متفاوت است. جلسات از 7 تا 10 روز متغیر است. اولین تحولات در افراد بعد از جلسه سوم یا چهارم دیده می شود. مزوتراپی مو قطعا یک روش درمان است که عوارض جانبی ندارد و در دوره های بسیار کوتاه مدت تاثیر خود را نشان می دهد. با کمک مزوتراپی مو، گردش خون در پوست سر افزایش می یابد و  تکثیر و رشد در ریشه ها به سرعت تحریک می شود. مزوتراپی مو با سوزنی با نوک بسیار نازک انجام می شود و باعث درد زیادی نمی شود.

هزینه مزوتراپی مو:

ابتدا، باید بدانید که هزینه های مزوتراپی مو در هر کلینیک یکسان نیست. هیچ قیمت استانداردی در چنین روش های درمان وجود ندارد. همچنین هزینه مزوتراپی با توجه به تعداد جلسات متغیر است.

Leave a comment

You are commenting as guest.