مشاوره رایگان
 
کد تخفیف MEHR97

متفاوت آغاز کنید خدمات تخصصی زیبایی به همراه یک جلسه میکرودرم رایگان
همین حالا تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان داشته باشید

فیلر چانه

افزایش حجم چانه با فیلر
2648
5.0/5 rating 1 vote
فیلر چانه

روش‌هاي غير جراحی چانه براي بزرگ کردن چانه و زيباسازي چانه معمولاً دو هدف متفاوت را دنبال مي‌کنند: يکي برجسته کردن خط فک کوچک و ضعيف از طريق تزريق ژل و ديگري ايجاد خط فک زنانه و ظريف از طريق کاهش پهناي صورت با استفاده از تزريق بوتاکس. هنگامي که از عمل زیبایی چانه با استفاده از تزريق ژل صحبت مي‌شود، منظور آن است که شکل خط فک يک بيمار به حالت برجسته‌تر، شکيل‌تر و قوي‌تر تبديل شود تا چهره و وضعيت ظاهري آن فرد بهبود پيدا کند.برجستگی چانه از نمای قدامی و جانبی بررسی می شود در حالت معمول قدامی ترین ناحیه برجستگی چانه می بایست اندکی عقب تر از قدامی ترین ناحیه برجستگی لب پایین باشد. چانه باید گرد بوده و صاف نباشد.

filler chin 01

 ژل‌هايي که ما براي درمان استفاده مي‌کنيم، سازگاري بسيار خوبي با خصوصيات هر فرد دارد و باعث ايجاد چانه‌اي زيبا، طبيعي و جذاب براي شما مي‌شود که با ساير اجزاي صورت شما نيز مطابقت و همخواني داشته باشد.

چه کساني مي‌توانند کانديداي عمل زيباسازي چانه باشند؟

 عمل‌هاي زيباسازي چانه با تزریق ژل به صورت براي افراد زير توصيه مي‌شود: *بزرگسالاني که از شکل طبيعي چانه خود رضايت ندارند و دوست دارند آن را اصلاح کنند. *بزرگسالاني که برجستگي و زيبايي چانه آنها به دليل روند طبيعي افزايش سن يا به خاطر تغيير وزن بدن، از دست رفته است. *بزرگسالاني که دوست دارند شکل چانه آنها خوش ريخت و لطيف‌تر باشد و روش غیر جراحی ( تزریق ژل به چانه ) استفاده کنند. *بزرگسالاني که مي‌خواهند ناهنجاري‌ها و يا آسيب‌هاي وارد بر چانه خود را اصلاح کنند. به طور کلي همه آقايان و خانم‌هاي بزرگسال که از نظر وضعيت سلامتي عمومي در شرايط خوبي باشند، کانديداي خوبي براي انجام عمل زيباسازي چانه با استفاده از مزایای ژل هستند. تزريق فیلر پوست يک روش بسيار مناسب براي دستيابي به شکل مطلوب چانه، بدون نياز به انجام جراحي و درمان‌هاي تهاجمي به شمار مي‌رود.

فوايد تزريق ژل براي زيباسازي چانه

 تزریق ژل يک روش غير جراحي و ايمن است که براي اصلاح کاهش حجم صورت به دليل پيري، انجام مي‌گيرد. تزریق ژل چانه را مي‌توان براي بازيابي توازن صورت، ايجاد تقارن و بهبود شکل اجزاي مختلف صورت از قبيل چانه و گونه‌ها استفاده کرد.حجم فیلردرمی تخمینی مورد نیاز برای درمان بستگی به آناتومی صورت بیمار و میزان کاهش حجم در ناحیه درمان دارد.

filler chin 02

روش نويني که در حال حاضر براي تزريق ژل لب و چانه استفاده مي‌شود، روشي بسيار راحت است که در آن ژل به آرامي در ناحيه هدف در اطراف خط فک شما تزريق مي‌شود و دوره بهبودي بعد از عمل در اين روش بسيار کوتاه است. نتايج تزريق ژل در چانه، بلافاصله بعد از انجام عمل پديدار مي‌شود (البته فرونشستن کامل ورم‌هاي ناشي از اين عمل ممکن است سه تا چهار هفته زمان ببرد) و معمولاً در حدود ۹ تا ۱۲ ماه ماندگار خواهد بود. روش‌هاي جراحي که براي زيباسازي چانه استفاده مي‌شود شامل ايمپلنت چانه و پيوند استخوان، بافت يا چربي مي‌باشد. اما ايمپلنت چانه به دليل خطر زيادي که از نظر بروز عفونت يا جا به جا شدن پروتز چانه دارد، مي‌تواند مشکل‌ساز باشد.